Cuatro – zahradní nábytek

skyline-Cuatro

Nový produkt

Krása a síla zahradního nábytku tkví v jednoduchosti.

Více informací

Parametry

Materiál Umělý ratan
Místo určení Exteriér
Barva Hnědá
Odstín Tmavá

Více informací

Robustnější ucelený zahradní nábytek z umělého ratanu Cuatro zaujme už na první pohled. Můžete si zvolit světlejší či tmavší variant a libovolný počet křesel, sedaček a stolečků. Tento zahradní nábytek se bude skvěle vyjímat jak uvnitř v uzavřeném prostoru, tak na zahradě, kde bude tvořit výrazný funkční prvek s nadčasovým designem a přírodními barvami.


Po celý rok můžete nechat tento zahradní nábytek venku, neboť je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů od předních výrobců. Pro chvilky, kdy počasí úplně nepřeje zahradnímu posezení, můžete zakoupit na nábytek ochrannou přikrývku, nebo jednoduše schovat náchylnější části nábytku do domu (polštářky, sedáky).

Tento nábytek z umělého ratanu, který vytváří nejvěrnější dojem přírodního materiálu, Váš domov zútulní a velmi vkusně doplní. Design, barva, nic nenasvědčuje dojmu přehnané moderny. Tento zahradní nábytek z umělého ratanu můžete mít jak v zimní zahradě, tak i na terase. Může skvěle sloužit jako odpočinkové místo vhodné pro chvilky s přáteli i pro společné večery s rodinou.

Zahradní nábytek Skyline z umělého ratanu je určen pro celoroční venkovní použití. Pohodlí zahradního nábytku Skyline si tedy můžete užít jak v létě, tak i v zimě. Na výrobě se podílí ti nejzkušenější výrobci a návrháři.

Objednat lze jak celé soupravy, tak i jednotlivé kusy - zahradní stoličku, křeslo, stůl...

Veškerý nábytek lze koupit zvlášť. Pokud Vás tedy zaujme z této kolekce pouze jedna její část, může dodat pouze tu. Inspirujte se v naší nabídce, jsme Vám k dispozici s případnými dotazy a kalkulacemi. Kontaktujte nás!

 

Kompletní ceník ke stažení (266.47k)

Recenze

Napsat recenzi

Cuatro – zahradní nábytek

Cuatro – zahradní nábytek

Krása a síla zahradního nábytku tkví v jednoduchosti.