ratanovy zahradni nabytek skyline dinasty.dnr wht Zobrazit větší

Dynasty – zahradní nábytek

skyline-DiNASTY

Nový produkt

Vzdušný, prostorný a originální zahradní nábytek na terasu i k bazénu.

Více informací

Parametry

Materiál Umělý ratan
Místo určení Exteriér
Barva Bílá
Odstín Světlá

Více informací

Velmi vzdušný a originální zahradní nábytek z umělého ratanu Dynasty vytvoří příjemný a uklidňující koutek třeba jen křeslem a čajovým stolečkem. Pakliže se rozhodnete pro více kusů, získáte velmi originální, pohodlný a stylový zahradní nábytek, ke kterému se budete velmi rádi s celou rodinou vracet.  Ozdobou může být na terase, tak i u bazénu nebo vedle rozkvetlých záhonků. Obědvejte, odpočívejte, lenošte u knížky nebo se třeba opalujte! To vše Vám nabízí luxusní zahradní nábytek z u umělého ratanu Dynasty.


Po celý rok můžete nechat tento zahradní nábytek venku, neboť je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů od předních výrobců. Pro chvilky, kdy počasí úplně nepřeje zahradnímu posezení, můžete zakoupit na nábytek ochrannou přikrývku, nebo jednoduše schovat náchylnější části nábytku do domu (polštářky, sedáky).

Tento nábytek z umělého ratanu, který vytváří nejvěrnější dojem přírodního materiálu, Váš domov zútulní a velmi vkusně doplní. Design, barva, nic nenasvědčuje dojmu přehnané moderny. Tento zahradní nábytek z umělého ratanu můžete mít jak v zimní zahradě, tak i na terase. Může skvěle sloužit jako odpočinkové místo vhodné pro chvilky s přáteli i pro společné večery s rodinou.

Zahradní nábytek Skyline z umělého ratanu je určen pro celoroční venkovní použití. Pohodlí zahradního nábytku Skyline si tedy můžete užít jak v létě, tak i v zimě. Na výrobě se podílí ti nejzkušenější výrobci a návrháři.

Objednat lze jak celé soupravy, tak i jednotlivé kusy - zahradní stoličku, křeslo, stůl...

Veškerý nábytek lze koupit zvlášť. Pokud Vás tedy zaujme z této kolekce pouze jedna její část, může dodat pouze tu. Inspirujte se v naší nabídce, jsme Vám k dispozici s případnými dotazy a kalkulacemi. Kontaktujte nás!

 

Kompletní ceník ke stažení (266.47k)

Recenze

Napsat recenzi

Dynasty – zahradní nábytek

Dynasty – zahradní nábytek

Vzdušný, prostorný a originální zahradní nábytek na terasu i k bazénu.